Skip to content

Prowadzimy również sprzedaż internetową. Nasz sklep jest pod adresem https://flowersatelier.com/pl/.

Kolekcja mebli Smart Smile – nowoczesne i oryginale wnętrze

W obecnych czasach każdy dąży do stworzenia wnętrza, które będzie nie tylko oryginalne, ale także zaspokoi wszystkie zmysły estetyczne. Odpowiednie przygotowanie i realizacja własnych pomysłów stanowi przecież podstawę dobrego samopoczucia oraz zadowolenia z życia. Może wydawać się, że jest to niezwykle trudne zadanie, wymagające włożenia ogromu czasu oraz pieniędzy, jednak nie zawsze musi tak być! Zaprojektowanie wymarzonego pokoju jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! Meble Smart Smile zaspokoją wszystkie twoje potrzeby, a dodatkowo wprowadzą do twojego domu nowoczesny design.

Przeznaczenie Mebli Smart Smile

Kolekcja Smart Smile jest przeznaczona przede wszystkim do jadalni oraz pokojów dziennych, salonów. Zatem została stworzona z myślą o pomieszczaniach, w których spędza się największą ilość czasu każdego dnia.

Cechy Kolekcji

Smart Smile charakteryzuje się uproszczeniem kształtu brył, co pozwoliło na stworzenie niezwykle nowoczesnych i futurystycznie prezentujących się mebli. Dodatkowo pozostają one nadal kompletnie funkcjonalne, nie sprawiając żadnego problemu w codziennym użytkowaniu. Przejawem nowatorskiego myślenia  jest zastosowanie takich rozwiązań, jak zamontowanie energooszczędnego oświetlenia LED, czy użycie systemu push to open, czyli otwierania szuflad oraz drzwi za pomocą naciśnięcia na front, który jest wykonany z litego drewna dębowego. Powyższe rozwiązania pozwoliły na stworzenie nowatorskiej kolekcji, która będzie dobrze prezentować się w różnych wnętrzach.

Salon

Elementami, które zostały zaproponowane w powyższej kolekcji, stworzone z myślą o salonach, są przede wszystkim różnego rodzaju podwójne szafki, zarówno z barkiem, jak i bez, witryny z oświetleniem, komody czy kredensy. Dodatkowo przygotowane zostały także ławy, posiadające funkcję rozsuwania, czyli powiększania powierzchni użytkowej.

Jadalnia

Dla jadalni stworzono także różnego rodzaju witryny, jak i szafki z oświetleniem lub bez, wiszące półki w różnych rozmiarach oraz stół ze specjalnie przygotowanymi krzesłami Smart.

Dodatki do wnętrza

Kolekcja Smart Smile zawiera również dodatki, które mają uniwersalne zastosowanie i odnajdą się w wielu pomieszczeniach. Pierwszym z nich jest potrójny zegar, dostępny zarówno w opcji pionowej, jak i poziomej. Ciekawym rozwiązaniem jest także Stacja pogody.

Kolekcja Smart Smile jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kreatywnych i nieszablonowych mebli. Spełni ona nie tylko potrzeby estetyczne, ale zapewni słoneczne i nowoczesne wnętrze.

Sprawdź także: https://mebelhome.pl/pl/c/KOLEKCJA-SMART-SMILE/150

Komentarze wyłączone

Polecane strony: Pstryk