Skip to content

Prowadzimy również sprzedaż internetową. Nasz sklep jest pod adresem https://flowersatelier.com/pl/.

Dlaczego warto kupić dom w Hiszpanii?

Istnieje wiele powodów, aby zamieszkać w Hiszpanii, takich jak jej klimat, przyjemny styl życia i niskie koszty utrzymania. Kraj ten jest również dobrym miejscem na inwestycje, z doskonałymi zwrotami z wynajmu i świetną okazją do zakupu mieszkania lub willi w dobrej cenie.

Tyle słońca w całym mieście i nie tylko…

Klimat Hiszpanii jest umiarkowany, ze średnią temperaturą 18°C w zimie i 28°C w lecie. Na co dzień, można spodziewać się łagodnych temperatur przez cały rok. Poza ciepłą pogodą Hiszpania ma niezawodny klimat w większości swoich regionów: nie występują tu gwałtowne zjawiska pogodowe ani ekstremalne temperatury, które utrudniałyby zwiedzanie o każdej porze roku.

Hiszpania ma również dużo słońca — jest jednym z najbardziej słonecznych krajów Europy — co oznacza, że w miesiącach letnich (od czerwca do września) może być bardzo gorąco. Temperatury łatwo osiągają ponad 35° C .Jeśli planujesz odwiedzić Hiszpanię w tych miesiącach i chcesz uniknąć spalenia przez te wszystkie promienie, wybierz się do Madrytu, gdzie temperatury są niższe i wynoszą około 24°C

Klimat śródziemnomorski wpływa na większość terytorium Hiszpanii, więc spodziewaj się wysokiej wilgotności w miesiącach letnich z częstymi opadami w okresie od maja do października — szczególnie wzdłuż północnych obszarów przybrzeżnych, takich jak Barcelona, gdzie średnia roczna ilość opadów w miesiącu waha się między 44 mm-100 mm w zależności od lokalizacji/ wysokości itp. W okresie zimowym, kiedy chłodniejsze masy powietrza przemieszczają się przez Europę z Rosji, przynosząc ze sobą zimne fronty, często powodując opady śniegu w głębi lądu, np. w Madrycie, gdzie średnia roczna suma opadów na miesiąc waha się między 13 mm – 32 mm, w zależności od lokalizacji/ wysokości.

Dobre miejsce na inwestycje

Hiszpania to świetnie miejsce do zainwestowania swoich pieniędzy. Więc jaki jest haczyk? Jakie są minusy? Kiedy kupujesz nieruchomość w Hiszpanii, będziesz musiał zmierzyć się z biurokracją i przepisami rządowymi, które mogą wydawać się przytłaczające, ale jest to absolutnie warte zachodu, jeśli chcesz mieć własne miejsce lub jeśli szukasz możliwości inwestycyjnych!

Jeśli w wyszukiwarkę wpiszemy hasło „nieruchomości Hiszpania” znajdziemy mnóstwo ofert na wybrzeżu, ale to nie jest jedyna opcja do wyboru.

Hiszpanii możesz kupić dom w każdej części kraju i cieszyć się wspaniałym stylem życia (więcej tutaj). Większość obszarów znajduje się blisko morza, co ułatwia podróżowanie po Hiszpanii samochodem lub statkiem. Sprawia to również, że życie w Hiszpanii jest bardzo wygodne, ponieważ domy są tańsze niż mieszkania w dużych miastach, takich Londyn, Oslo, czy Berlin.

Ponadto istnieje wiele miejsc, w których można zainwestować pieniądze, takich jak projekty deweloperskie lub nieruchomości komercyjne, takie jak sklepy lub bary, które zapewnią stały strumień dochodów przez wiele lat. Oznacza to, że zakup nieruchomości inwestycyjnej w Hiszpanii jest nie tylko dobry dla Twojej przyszłości finansowej, ale również pomaga wspierać lokalną gospodarkę, więc jest to naprawdę sytuacja win-win!

Komentarze wyłączone

Polecane strony: Pstryk